Poštovani roditelji, dragi učenici,

Ovaj tjedan je Europski tjedan kretanja, a kraj tjedna, 22. rujna, proglašen je „Danom bez automobila“. Bliži nam se i listopad - Međunarodni mjesec pješačenja u školu. Tim povodom želimo vas podsjetiti da pješačenjem izbjegavamo stvaranje prometnih gužvi, ne zagađujemo okoliš, više se krećemo i družimo zbog čega smo zadovoljniji i opušteniji.

Stoga, molimo da izbjegavate korištenje prijevoza, a u slučaju da je to baš neophodno, zaustavljajte svoje automobile na prvom najbližem parkiralištu. Time izbjegavamo prometne gužve i ne dovodimo djecu u opasnost.

Obilježimo zajedno Tjedan kretanja i Mjesec pješačenja u školu i neka nam pješačenje postane dobra navika i u drugim mjesecima, i TIJEKOM CIJELE ŠKOLSKE GODINE !