Datum objave: 20. lipnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Obavijest za buduće prvašiće

Dragi roditelji/skrbnici budućih prvašića,
obavještavamo Vas da je postupak predupisne obrade za upis u 1. razred pri kraju. Na Vaše e-mail ili kućne adrese uskoro će pristići Zahtjev za potpisivanjem Upisnice preko sustava e-građani.
Roditelji/skrbnici koji su zaprimili navedeno dužni su ispisati upisnicu, vlastoručno ju potpisati te potpisani dokument učitati nazad u sustav. Molimo Vas da navedeno učinite do 1. srpnja 2024.
Roditeljima/skrbnicima učenika od kojih čekamo dogovorenu liječničku dokumentaciju, bit će poslan Zahtjev na e-mail ili kućnu adresu nakon dostave dokumentacije stručnom timu Škole.
*Svi učenici OŠ „Vladimir Nazor“ Križevci od 1. razreda pohađaju Engleski jezik koji je redovan predmet naše škole te ga uče svi upisani učenici. U sustavu je pod dijelom KOJE PREDMETE UČENIK ŽELI UČITI naveden Njemački jezik kao jezik kojeg učenici mogu odabrati tek prilikom upisa u 4. razred. On nije obvezan te ga učenici ne upisuju u 1. Razredu te o njegovom upisu odlučuju tek u 4. razredu.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti stručnoj suradnici pedagoginji.
Iva Vučić Šukan
Tel: 091 6058 330