preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci

 > Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

Natjecanja 2013.

Autor: MARKO JAVORINA, 27. 1. 2013.

Ovdje ćemo objavljivati rezultate školskih natjecanja. Imena učenika koji su se plasirali na županijska natjecanja (ili se pretpostavlja da hoće) označena su plavom bojom a onih koji su se plasirali na državna natjecanja crvenom bojom. Simbol "/" označava nedostatak novih podataka za taj razred i predmet. Lista će se nadograđivati i obnavljati prema novim podacima.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na školskim natjecanjima iz raznih predmeta. Svima želimo puno uspjeha!

Slijedi lista učenika koji su sudjelovali na natjecanjima iz pojedinih predmeta.

MATEMATIKA :

4. razredi:

5. razredi:

1. Dominik Juršić

2. Ivan Androšević

3. Filip Trbuha

4. Neven Krulić

5. Lovro Jelenčić

6. Domagoj Beljo

6. razredi:

1. Anja Pisačić

2. Adrian Mergon

3. Luka Knapić

4. Tara Pavlinušić

5. Robert Habdija

6. Domagoj Štefun

7. Kevin Krnjić

7. razredi:

1. Domagoj Vlahek

2. Marcela Vargić

3. Dejan Marinović

8. razredi:

1. Tea Knapić

2. Branimir Bradarić-Šlujo

3. Ana Haramina


NJEMAČKI JEZIK:

8. razredi:

1. Matija Radotović - 6. mjesto na županijskom natjecanju

2. Nikola Ivanček

3. Veronika Katanović


GEOGRAFIJA:

5. razredi:

1. Dino Horvat

1. Ema Tvorić

2. Dominik Juršić

3. Ignac Ratković

3. Joško Rešetar

3. Tomislav Prstec

4. Ivan Androšević

5. Luka Valjak

6. Karlo Hadrović

7. Fabijan Prosenečki

8. Bernard Jakčin

6. razredi:

1. Tara Pavlinušić

2. Mihaela Ištvanić

3. Karlo Ratković

4. Iva Keleković

4. Anja Pisačić

5. Petra Delić

7. razredi:

1. Bruno Doskočil

2. Magdalena Bertić

3. Domagoj Vlahek

4. Andrea Kršan

5. Mihael Kovačević

6. Ana Brajković

8. razredi:

1. Anamaria Beljak

1. Petra Brezjan

1. Tea Knapić

2. Ana Haramina

3. Ivana Perharić

 


POVIJEST:/

7. razredi:

1. Filip Radotović - 5. mjesto na županijskom natjecanju

2. Maja Fureš

3. Maja Bertić

4. Bruno Doskočil

5. Domagoj Vlahek

6. 17892 Povijest

7. 12345 Lolly

8. 53575 Keksi

9. 12345 XXXXX

10. 36720 Odeon

11. 54321 Naro

12. 18049 Baba

8. razredi:

1. Luka Ljubek - 2. mjesto na županijskom natjecanju

2. Dominik Guzalić - 9.mjesto na županijskom natjecanju

3. Anamaria Beljak

4. Branimir Bradarić-Šlujo

5. Marko Erhatić

6. 666666 Olovka

7. 01234 Penkalo

8. 49564 Prelog

9. 12345 Ploča

10. 12345 Delog

11. 56789 Jugo

ŽUPANIJSKO NATJECANJE:/

8. razredi: /


LIDRANO:/

Literarni izraz

Osnovne škole

Srednje škole
                

Dramski izraz

Osnovne škole

Srednje škole

Novinarski izraz

Osnovne škole

Srednje škole

Školski listovi

Osnovne škole

Srednje škole

Radijske emisije

Filmski i video radovi

 


 

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE IZ VJERONAUČNE OLIMPIJADE:/


 

 ENGLESKI JEZIK:

1. Matija Radotović - 5. mjesto na županijskom natjecanju

2. Patrick Kossi

3. Bartol Končurat

4. Lucija Ištvanović

4. Tea Knapić

5. Elena-Antea Ondruj

6. Matija Jagušić

7. Ivana Perharić

8. Lucija Pihač

9. Petra Brezjan

10. Helena Mrnjavčić

11. Tanja Pavišić


KEMIJA:

7. razredi:

1. Marcela Vargić

2. Andrej Greguranić

3. Filip Radotović

4. Bruno Doskočil

5. Petar Čorak

6. Andrea Križan

7. Lorena Juršić

8. Petar Anđelić

8. razredi:

1. Dominik Guzalić

2. Edvard Bedoić

3. Branimir Bradarić-Šlujo


BIOLOGIJA:

7. razredi:

1. Dejan Marinović

2. Kristijan Miglez

3. Leon Orak

4. Marcela Vargić

5. Mia Brkić

6. Sara Radoković

7. Emil Šatrak

8. Matija Perišić

9. Vanessa Varga

10. Emanuel Sakač

11. Filip Radotović

12. Antun Tkalčec

8. razredi:

1. Lucija Pihač

2. Branimir Bradarić-Šlujo

3. Hana Majcen

4. Tea Knapić

5. Elena Antea Ondruj

6. Karla Vuk

7. Tanja Pavišić

8. Lovro Baričević

9. Leonardo Šibilin

10. Mia Stošić

11. Antonio Jagodić

12. Dominik Guzalić

13. Ivana Perharić


HRVATSKI:/

7. razredi:

8. razredi:


FIZIKA:

1. Branimir Bradarić-Šlujo

2. Mario Lučki

3. Edvard Bedoić

4. Ivana Perharić

5. Luka Ljubek

6. Amalia Brkić

7. Ana Haramina

8. Petra Brezjan

9. Dominik Guzalić

10. Matija Jagušić

11. Helena Mrnjavčić

12. Dominik Kocijančić

13. Anja Petić

14. Petra Švec



MLADI TEHNIČARI:/

H - graditeljstvo

5. razredi:

Luka Žganec - 3. mjesto na županijskom natjecanju

6. razredi:

Antonela Tušek - 1. mjesto na županijskom natjecanju, 18. mjesto na državnom natjecanju

H - obrada materijala

7. razredi:

Robert Krušlin - 8. mjesto na državnom natjecanju

H - elektronika

8. razredi: /

H - elektrotehnika

8. razredi:

4. Karlo Škvorc - 4. mjesto na županijskom natjecanju

H - robotika

7. razredi:

8. razredi:

H - Promet

7. razredi:

P - Fotoamateri

7. razredi:

P - Radioamateri

6. razredi:

P - Raketni modelari:

7. razredi:

P - Zrakoplovni modelari:

5. razredi:

7. razredi:

7. razredi:


ASTRONOMIJA:

5. razredi:

1. Filip Turković

7. razredi:

1. Dorian Begović

2. Edi Koštić

8. razredi:

1. Matija Radotović

2. Bartol Končurat

3. Elena-Antea Ondruj

4. Gabrijel Deković


 

NATJECANJE "SIGURNO U PROMETU"

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Ekipno:

1. OŠ "Vladimir Nazor", Križevci

Pojedinačno, dječaci:

1. Daniel Ištvanović, 5.c - 11. mjesto na državnom natjecanju
2. Dorian Copak, 6.d  - 3. mjesto na državnom natjecanju

Pojedinačno, djevojčice:

4. Tena Vurnek, 4.c
10. Isabel Navoj, 5.c


KOŠARKA: /


ODBOJKA - ŽUPANIJSKO NATJECANJE:/

Ženske momčadi

 

Momčad OŠ "Vladimir Nazor"


STOLNI TENIS:/

 


ATLETIKA:/

Međuopćinsko natjecanje


NATJEČAJ LIKOVNIH I LITERARNIH RADOVA "POJ RIČI MATERINSKE":/

NAGRADE:

Likovni radovi


ŠKOLSKO NATJECANJE MLADEŽI CRVENOG KRIŽA:

1. OŠ "Vladimir Nazor", Križevci

2. OŠ "Grigor Vitez", Sv. Ivan Žabno

3. OŠ "Kalnik", Kalnik

4. OŠ "Sidonije Rubido Erdödy", Gornja Rijeka

5. OŠ "Ljudevit Modec ", Križevci


 




Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci / Ulica bana Josipa Jelačića 23, HR-48260 Križevci / os-vnazor-kc.skole.hr / ured@os-vnazor-kc.skole.hr
preskoči na navigaciju