preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci

 > Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

Natjecanja 2012.

Autor: MARKO JAVORINA, 8. 2. 2012.

Ovdje ćemo objavljivati rezultate školskih natjecanja. Imena učenika koji su se plasirali na županijska natjecanja (ili se pretpostavlja da hoće) označena su plavom bojom a onih koji su se plasirali na državna natjecanja crvenom bojom. Simbol "/" označava nedostatak novih podataka za taj razred i predmet. Lista će se nadograđivati i obnavljati prema novim podacima.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na školskim natjecanjima iz raznih predmeta. Svima želimo puno uspjeha!

Slijedi lista učenika koji su sudjelovali na natjecanjima iz pojedinih predmeta.

MATEMATIKA :

4. razredi:

1. Dominik Juršić

2. Gabriel Škledar

3. Ivan Jambrec

4. Filip Turković

5. Matija Udvari

6. Nela Štubelj

7. Domagoj Beljo

8. Tomislav Prstec

9. Helena Horvat

10. Dino Horvat

11. Filip Trbuha

12. Neven Krulić

13. Ignac Ratković

14. Luka Valjak

15. Danijel Topljak

16. Rajna Franulić

17. Joško Rešetar

18. Lovro Jelenčić

19. Zana Ščetar

20. Luka Biondić

21. Leon Vrhovec

22. Dorian Skoković

23. Leo Cape

24. Fabio Kovačević

5. razredi:

1. Tara Pavlinušić - 2. mjesto na županijskom natjecanju

2. Anja Pisačić

3. Monika Đurinić

4. Domagoj Štefun

5. Adrian Mergon

7. Luka Knapić

8. Kevin Krnjić

9. Iva Keleković

6. razredi:

1. Domagoj Vlahek - 1. mjesto na županijskom natjecanju, 9. mjesto na državnom natjecanju, pohvala

2. Marcela Vargić

3. Andrea Križan

4. Dejan Marinović

7. razredi:

1. Tea Knapić

2. Ana Haramina

3. Branimir Bradarić-Šlujo

4. Matija Radotović

5. Anja Petić

6. Amalia Brkić

8. razredi:

1. Emanuel Evačić

2. Valentina Tušek

3. Mario Lacković

4. Viktorija Platnjak

5. Luka Vuković


NJEMAČKI JEZIK:

8. razredi:

1. Nera Delić - 1. mjesto na županijskom natjecanju

2. Valentina Tušek

3. Silvija Brezjan

4. Sara Jurić

5. Lora Benjak


GEOGRAFIJA:

5. razredi:

1. Mihaela Ištvanić

2. Tara Pavlinušić

3. Anja Pisačić

4. Antonela Tušek

5. Marija Plentaj

6. Petra Delić

7. Mia Jurić

8. Elena Kemenović

9. Toni Drača

10. Ines Beštek

11. Domagoj Maček

6. razredi:

1. Magdalena Bertić

2. Domagoj Vlahek

3. Bruno Doskočil

4. Andrea Križan

5. Sofija Apari

6. Filip Kramar

7. Domagoj Levatić

8. Michael Kovačić

7. razredi:

1. Ana Haramina

2. Petra Brezjan

3. Tea Knapić

4. Lucija Pihač

8. razredi:

1. Silvija Brezjan

2. Leonarda Vukonić

3. Luka Vuković

4. Domagoj Renjak
 


POVIJEST:

7. razredi:

1. Luka Ljubek

2. Luka Ištvanović

3. Martin Pribanić

8. razredi:

1. Viktorija Platnjak

2. Ana Tkalec

3. Karlo Kraljić

4. Natalija Piškorić

5. Luka Vuković

6. Juraj Palčić

7. Antonio Sirovec

8. Lora Benjak

ŽUPANIJSKO NATJECANJE /

8. razredi: /


LIDRANO:

Literarni izraz

Osnovne škole

1. Zrinka Zagorec: Šutnja

OŠ Ljudevita Modeca Križevci

2. Lea Popović: Djetinje oči vide samo dobra svitanja, vedre dane i velike zvijezde

OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica

3. Lea Tot: Pamet pred otkazom

OŠ Molve

Srednje škole

1. Juraj Martinović: Život je kao kutija čokoladnih bombona, nikad ne znaš kakav ćeš dobiti

Srednja gospodarska škola Križevci

2. Katarina Janči: “Dugo u noć, u zimsku bijelu noć“ D. Tadijanović

Strukovna škola Đurđevac                     

 

Dramski izraz

Osnovne škole

1. Emina Baričević: Ne lake biti đak, monolog

Izvodi:  Fabijan Lončar, 6. r.

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Srednje škole

1. Harry Potter – dječak koji je preživio (monolog prema romanu Harry Potter i darovi smrti)

Izvodi:  Josip Martinčić, 2. r.

Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci

Novinarski izraz

Osnovne škole

1.Ana Petričec:Facebook – moderna mljekara

OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje

2. Dino Davosir: Skupili oko 13 tisuća kuna

OŠ Ljudevita Modeca Križevci

Srednje škole

Simona Margetić: Knjižnica će se iz spremišta knjiga transformirati u prostor višeslojne ljudske i društvene komunikacije

Gimnazija „ Fran Galović“ Koprivnica

Školski listovi

Osnovne škole

1. Krijesnice, OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica

Urednice: Sonja Homar, Monika Horvat

2. Klinček, OŠ Sveti Patar Orehovec

Urednice: Tihana Crnčić, Dora Kos

3. Izvor,www.izvor-osmodec.hr  OŠ Ljudevita Modeca Križevci

Urednici: Dino Davosir, Matea Koren

Srednje škole

FRANzine, Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica

Urednica : Mirna Vengert

Radijske emisije

Čuvari baštine, OŠ prof. Franje Voktora Šignjara Virje

Učenice: Petra Ljubić, Lana Tkalčec

Filmski i video radovi

Hrvatska kuna, OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac

Učenice: Dora Kudumija, Ana Ređep

 


 

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE IZ VJERONAUČNE OLIMPIJADE:

1. Natalija Piškorić

2. Marta Vrabec

3. Tea Marolin

4. Manda Zrno


 

 ENGLESKI JEZIK:

1. Paula Orešković - 4. mjesto na županijskom natjecanju

2. Paula Novosel

3. Lora Benjak

4. Eva Subotičanec

5. Ana Tkalec

6. Silvija Brezjan

7. Emanuel Evačić

8. Iva Kralj

9. Bojana Nemčić

10. Nera Delić

11. Viktorija Platnjak

12. Antonella Kossi

13. Ana Vugrin

14. Valentina Tušek

15. Antonio Sirovec


KEMIJA:

7. razredi:

1. Branimir Bradarić-Šlujo - 5. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije

2. Edvard Bedoić

3. Petra Brezjan

4. Luka Ljubek

5. Anamaria Beljak

6. Dominik Guzalić

7. Martin Pribanić

8. Marko Erhatić

8. razredi:

1. Viktorija Platnjak


BIOLOGIJA:

7. razredi:

1. Lucija Pihač - 8. mjesto na županijskom najtecanju

2. Hana Majcen

3. Dominik Guzalić

4. Branimir Bradarić-Šlujo

5. Luka Ljubek

6. Tea Knapić

7. Ivan Pečnik

8. Lovro Baričević

9. Martin Pribanić

10. Helena Mrnjavčić

11. Matija Sokolić

12. Sebastijan Većenaj

8. razredi:

1. Eva Subotičanec

2. Manda Petričić

3. Antonella Kossi

4. Sanja Batinjan

5. Petra Vujić

6. Marko Kopričanec

7. Marta Vrabec

8. Valentina Tušek

9. Tea Marolin

10. Emanuel Evačić

11. Antonio Sirovec

12. Mario Lacković

13. Domagoj Renjak

14. Marko Dimitrijević


HRVATSKI:

7. razredi:

1. Tea Knapić

2. Anamaria Benjak

3. Veronika Katanović

4. Petra Brezjan

5. Karla Vuk

6. Katarina Matosović

7. Edvard Bedoić

8. Silvija Brezjan

9. Emanuel Evačić

10. Antonella Kossi

11. Tihana Acić

8. razredi:

1. Viktorija Platnjak

2. Josip Ištvanović

3. Leonarda Vukonić

4. Lora Benjak

5. Valentina Tušek

6. Antonella Kossi

7. Nera Delić


FIZIKA:

1. Josip Ištvanović - 3. mjesto na županijskom natjecanju

2. Bojana Nemčić - 9. mjesto na županijskom natjecanju

3. Silvija Brezjan - 4. mjesto na županijskom natjecanju

4. Emanuel Evačić

5. Viktorija Platnjak

6. Krešimir Nemec

7. Tomislav Horvat

8. Hogar Mergon

9. Mario Bengez

10. Matea Sokač

11. Paula Orešković

12. Leonarda Vukonić

13. Antonija Banić

14. Manda Petričić

15. Paula Novosel

16. Lora Benjak

17. Petra Vujić

18. Mario Lacković

19. Marta Jukić

20. Eva Subotičanec

21. Anton Sirovec

22. Nikolina Srbljinović

23. Domagoj Renjak

24. Sanja Batinjan

25. Monika Sokolić

26. Karlo Kraljić



MLADI TEHNIČARI:

H - graditeljstvo

5. razredi: /

6. razredi:

1. Andrej Greguranić

2. Tea Cestar Šok

3. Dejan Marinović

4. Valentina Marković

5. Anamarija Šimatović

H - obrada materijala

7. razredi:

1. Lucija Švec

2. Petra Švec

3. Jakov Anđelić

4. Ivana Perharić

H - elektronika

8. razredi: /

H - elektrotehnika

8. razredi:

1. Marko Dimitrijević

2. Denis Latin

3. Lovre Puškarić

H - robotika

7. razredi:

1. Marko Koprić

8. razredi:

1. Leon Jasek

2. Ivan Lugomer

3. Lovro Štubelj

4. Antonio Keleković

H - Promet

7. razredi:

1. Antonela Tušek - 18. mjesto na državnom natjecanju

2. Ines Beštek

3. Mia Jurić

4. Josipa Pečnik

P - Fotoamateri

7. razredi:

1. Elena-Antea Ondruj - 3. mjesto na županijskom natjecanju

2. Katarina Ferenčak - 4. mjesto na županijskom natjecanju

P - Radioamateri

6. razredi:

1. Domagoj Levatić - 1. mjesto na županijskom natjecanju

2. Janko Rešetar - osvojio 2. mjesto na županijskom natjecanju

3. David Sever - 3. mjesto na županijskom natjecanju

P - Raketni modelari:

7. razredi:

1. Patrick Kossi1. mjesto na županijskom natjecanju

2. Martin Jurić - 3. mjesto na županijskom natjecanju

3. Govinda Kovačić - 2. mjesto na županijskom natjecanju

P - Zrakoplovni modelari:

5. razredi:

1. Toni Drača - 3. mjesto na županijskom natjecanju

2. Dario Čorković -2. mjesto na županijskom natjecanju

7. razredi:

1. Ivan Pećnik -1. mjesto na županijskom natjecanju

Klupska smotra radova mladih tehničara

7. razredi:

1. Jakov Anđelić - 2. mjesto na županijskom natjecanju


ASTRONOMIJA

4. razredi:

1. Filip Turković - 1. mjesto na županijskom natjecanju

8. razredi:

1. Marko Kopričanec - 3. mjesto na županijskom natjecanju

2. Marko Dimitrijević - 1. mjesto na županijskom natjecanju

3. Domagoj Bunta

4. Ivan Vajnhard


 

NATJECANJE "SIGURNO U PROMETU" ZA UČENIKE PETIH RAZREDA: /


KOŠARKA: /


ODBOJKA - ŽUPANIJSKO NATJECANJE:

Ženske momčadi

OŠ "Vladimir Nazor" pobijedila je OŠ "Fran Koncelak" 2:1

Momčad OŠ "Vladimir Nazor"

1. Leonarda Vukonić

2. Marta Jukić

3. Antonija Banić

4. Petra Vujić 

5. Melinda Deduš

6. Iva Kralj

7. Monika Golub

8. Kristina Vitez

9. Magdalena Bertić

10. Klara Vrhovec


STOLNI TENIS

ŠŠD "Plamen" osvojilo je 3. mjesto na poluzavršnom natjecanju ŠŠD-a skupine "Sjever" u stolnom tenisu.


ATLETIKA

Međuopćinsko natjecanje

Učenici OŠ "Vladimir Nazor" - ekipno 1. mjesto

Učenice OŠ "Vladimir Nazor" - ekipno 2. mjesto


NATJEČAJ LIKOVNIH I LITERARNIH RADOVA "POJ RIČI MATERINSKE" u Primoštenu

NAGRADE:

Likovni radovi

Hana Majcen,  13 godina (1A) - olovka, 150 x 100 mm

mentor: Igor Brkić


ŠKOLSKO NATJECANJE MLADEŽI CRVENOG KRIŽA

OŠ "Vladimir Nazor" - 5. mjesto


SAŽETAK IZVJEŠĆA sa sportskih natjecanja možete naći u prilogu.

 


Priloženi dokumenti:
Sazetak_izvjesca.docx (16.70 KB)


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci / Ulica bana Josipa Jelačića 23, HR-48260 Križevci / os-vnazor-kc.skole.hr / ured@os-vnazor-kc.skole.hr
preskoči na navigaciju