Projekt „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata“

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 13. 10. 2015.

Dana 12. listopada 2015. godine u osnovnoj školi „Vladimir Nazor“ Križevci proveden je projekt „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata“. Projekt provodi Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata podružnica Koprivničko-križevačke županije. U projekt su uključene sve osnovnoškolske i srednjoškolske ustanove sa područja županije. Cilj projekta je da se učenicima završnih razreda održi predavanje te na taj način promiče istina o Domovinskom ratu. Predavanje na temu Doprinos postrojbi Koprivničko-križevačke županije u Domovinskom ratu održao je umirovljeni satnik Hrvatske vojske Stjepan Hamonajec. U izlaganju je istaknuto kako je Domovinski rat bio obrambeni i oslobodilački te da su postrojbe sa područja Koprivničko-križevačke županije sudjelovale u svim većim operacijama rata. Predavanje su pozorno i sa zanimanjem pratili učenici osmih razreda naše škole.

Projekt „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata“

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 13. 10. 2015.

« Rujan 2020 »