Autor: NINA TENODI, 20. 2. 2010.

Cilj projekta je istražiti primjenu slikovnice u nastavi engleskog jezika u nižim razredima ( u razvijanju konverzacije, učenju vokabulara i gramatičkih struktura, slušanju).

-  razvijati interes za učenje engleskog jezika

- naučiti različite nastavne sadržaje iz programa engleskog jezika na drugačiji                          način

-    upoznati svoje tijelo i tijela životinja

• odgojno  djelovati na učenike razvijajući svijest o zdravoj i nezdravoj prehrani
  • stvoriti proizvod za vlastito korištenje ili za korištenje od strane drugih

Projekt je namijenjen za učenike od 1. do 4. razreda osnovne škole, a trajat će tijekom drugog polugodišta školske godine 2009./2010.

Više možete pogledati na stranicama naše škole.

Ovaj projekt, kao i druge projekte naše škole, možete pronaći na izborniku s lijeve strane, pod kategorijom ''O školi'' --> ''Projekti''.

« Listopad 2020 »