GARETH DAVIES U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 8. 5. 2015.

GARETH DAVIES U NAŠOJ ŠKOLI

Dana 30. travnja 2015. sat engleskoga jezika u 7.c razredu održao je Gareth Davies, izvorni govornik engleskoga jezika.

Gospodin Davies je podrijetlom iz Walesa, ali trenutno živi u Češkoj. On je učitelj, trener učitelja i bavi se izradom edukacijskih materijala.

Ovaj je sat održan u suradnji s Lanom Kralj iz Oxford University Pressa iz Hrvatske i bio je odličan primjer suradnje između učenika i učitelja.

Cilj suradnje bio je pobuditi kod učenika interes za druge jezike i kulture, a učenici su bili oduševljeni satom. Aktivno su sudjelovali i izvršavali sve postavljene zadatke.

Učenici su zaključili da je školski sat trajao prekratko te izrazili želju da im takav susret ne bude posljednji.

Gordana Novak

GARETH DAVIES U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 8. 5. 2015.

Gordana Novak

« Rujan 2020 »