NAZOROVCI POBIJEDILI U EKO KVIZU!

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 29. 4. 2015.

Obilježavanje Dana planeta Zemlje

Povodom obilježavanja Dana planeta Zemlje u subotu 25. travnja 2015. Volonterski centar „Link“ i Komunalno poduzeće d.o.o. organizirali su eko natjecanje na glavnom gradskom trgu.

U kvizu je sudjelovalo pedesetak šestaša iz OŠ „Vladimir Nazor“ i OŠ Ljudevita Modeca.

Cilj natjecanja bio je  praktično primijeniti znanje stečeno na nastavi te osvijestiti učenike i građane o važnosti očuvanja okoliša i recikliranja otpada. Sudjelovanjem u štafeti razvrstavanja otpada, kvizu znanja, slaganju puzzli i igranju igre memo s eko motivima učenici obiju škola pokazali su svoje veliko znanje. Osnovna škola „Vladimir Nazor“ pobijedila je u napetom natjecanju.

Obje škole Komunalno poduzeće nagradilo je loptama koje će se koristiti u nastavi tjelesne i zdravstvene kulture, a pekara Zlatni klas počastila je učenike pecivima.

Ova akcija jedna je u nizu aktivnosti koje Komunalno poduzeće provodi u području ekološkog obrazovanja i odgoja naših najmlađih te druga akcija koja je provedena u suradnji s Volonterskim centrom „Link“.

NAZOROVCI POBIJEDILI U EKO KVIZU!

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 29. 4. 2015.

Obilježavanje Dana planeta Zemlje

« Kolovoz 2020 »