Autor: NINA TENODI, 20. 2. 2010.

U suradnji Zajednice športskih udruga iz Križevaca i Osnovne škole "Vladimir Nazor" Križevci organiziran je u subotu 13.02.2010. jednodnevni izlet na klizalište u Zagreb na Šalati.

Na klizanju je bilo sveukupno stopedesetinjak, od čega 105 učenika viših i 53 učenika nižih razreda osnovne škole.

Učenici su u pratnji svojih učitelja i ostalih voditelja uživali u klizanju te u organiziranoj školi klizanja, za niže razrede, uz podučavanje i pomoć učitelja klizanja.

U povratku sa klizanja djeca su se razveselila odlaskom u Mc Donalds.

Uz moto "U zdravom tijelu zdrav duh" Osnovna škola "Vladimir Nazor" nada se i skoroj sljedećoj suradnji sa Zajednicom športskih udruga čiji će nam zajednički cilj biti promicanje sporta i zdravog života u djece.

« Listopad 2020 »

Ukupno: 42076