20. travnja potpisan je ugovor o sudjelovanju naše škole u pilot projektu

E- škole. Time je započeo pilot-projekt Ministarstva znanosti i obrazovanja te CARNeta e-Škole - razvoj sustava digitalne zrelosti škola. Potpisani su ugovori s prvih 20 škola koje će se u pilot projekt uključiti odmah, dok će se preostalih 130 škola u projekt uključiti početkom 2016. godine.

Na javni poziv za uključenje u pilot-projekt ''e-Škole - Razvoj sustava digitalne zrelosti škola'' javilo se 705 škola, a odabrano ih je 150. Među njima su četiri škole iz Koprivničko - križevačke županije.
Ugovor definiranim pravima i obvezama prema planu pilot projekta za OŠ "Vladimir Nazor" potpisali su ravnatelj OŠ Igor Brkić te u ime osnivača, zamjenik gradonačelnika Tomislav Katanović.