Autor: Snježana Pavičić, 17. 3. 2015.

ODLIČNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA 3. MEĐUNARODNOM NATJECANJU IZ ENGLESKOG JEZIKA HIPPO

Učenici naše škole postigli su odlične rezultate na 3. HIPPO međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika. Ove godine na natjecanju je sudjelovalo 10 871 učenika iz 8 zemalja i samo njih 67 ušlo je u finale. Među finalistima je i naša Isabel Navoj, učenica 7.c razreda!

Isabel očekuje veliko finale koje će se održati od 9. 5. – 11. 5. 2015. u Italiji.

Želimo joj puno sreće, a svi ostalim učenicima čestitamo na odličnim rezultatima.

Napominjemo da je ove godine naša škola prvi put sudjelovala na HIPPO natjecanju, ali Križevčani  već treću godinu za redom imaju svoje predstavnike na ovom prestižnom natjecanju. Ove godine će, uz Isabel, u velikom finalu sudjelovati i Ivan Kranjčić, polaznik škole stranih jezika „Nika“.

Rezulatate natjecanja možete pogledati na sljedećm linku:

Održana školska razina međunarodnog natjecanja Hippo International English Language Competition 2015

Učenici naše škole sudjelovali su na 3. Hippo međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika koje se je odžavalo u našoj školi u subotu 14. ožujka. Hippo međunarodno natjecanje iz engleskog jezika otvoreno je za učenike od 10 do 19 godina iz Bosne i Hercegovine, Bugarske, Hrvatske, Italije, Makedonije, Crne Gore, Srbije i Slovenije.

Učenici naše škole sudjelovali su u tri Hippo katergorije.

U prvoj Hippo kategoriji sudjelovao je 21 učenik  4. i 5. razreda – Luka Brlek, Lea Štefković, Dorijan Gegač, Eric Mikina, Gabriel Bogdan, Domink Kušec, Sara Denžić, Jana Denžić, Mia Bašić, Eva Kajtazi, Nina Kambić, Luka Pisačić, Ana Drača, Gabrijel Katalenić, Lorena Pavlinec, Ema Vuger, Petra Turković, Julia Trušček Vanjhard, Antonio Kambić, Morena Klanjec i Saša Zgorelec.

U drugoj Hippo kategoriji sudjelovalo je 4 učenika 6. razreda – Ena Belani, Mateo Piskač, Luka Špoljar i Mihael Žagar.

U trećoj Hippo kategoriji sudjelovalo je 13 učenika 7. i 8. razreda – Ines Sokač, Isabel Navoj, Dino Horvat, Ivan Jambrec, Dominik Juršić, Kristijan Hegedić,  Fabijan Prosenečki, Satya Kovačić,  Dorothea Žajgar, Anja Pisačić, Robert Habdija, Adrian Mergon i Antonio Paić.

Željno iščekujemo rezultate i nadamo se da će neki od naših kandidata sudjelovati u super finalu koje se održava u Lidu di Jesolu, kraj Venecije  9. i 10. 05. 2015. godine.