Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 16. 3. 2015.

U četvtak su naši ekolozi u pratnji učiteljice Ane Jurković posjetili učenike COOR - a. Upoznali su se s učenicima i djelatnicima škole te nakon toga sudjelovali u radionici izrade bedževa quilling tehnikom.
Iako je ovo tehnika u kojoj je poželjno korištenje što više boja, učenici su izrađivali bedževe samo ljubičaste boje.
Naime, želja nam je obilježiti "ljubičasti dan" i u našem gradu.
26. ožujka u cijelome svijetu obilježava se Međunarodni dan podizanja razine osviještenosti o epilepsiji.
Pretpostavlja se da oko 50 milijuna ljudi na svijetu živi s epilepsijom. Pokažite im da nisu sami, 26. ožujka obucite nešto ljubičasto te se pridružite na trgu učenicima i volonterima Volonterskog centra "Link" koji će dijeliti ove prekrasne bedževe te vas naučiti nešto o epilepsiji.

« Listopad 2020 »