Living peace - Mir voli voljeti

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 17. 12. 2014.

Mjesec prosinac je našoj školi pružio mnoga zbivanja. Prvo smo izrađivali srca koja smo podijelili na Međunarodnom skupu Pedagogija i sport u perspektivi odgoja za mir. Tamo smo započeli nova prijateljstva koja smo nastavili posjetom vrtiću „Zraka sunca“ i Glazbenoj školi Alberta Štrige. Nova smo srca izradili i darovali osmijeh gradu zajedno sa učenicama PŠ Majurec koje su gradonačelniku poželjele sretan Božić kratkom recitacijom.  Uz gradonačelnika u gradskoj  upravi  svi su nas djelatnici iznenadili toplom dobrodošlicom. Prolaznicima smo dijelili božićne poklone koji su izmamili tisuće iskrenih osmijeha. Sudjelovali su i učenici 2. razreda naše matične škole i učiteljica Gordana Prosenečki, oni su svoje osmijehe sakupljali par dana ranije zajedno sa vrtićancima. Njihove su vrijedne mame zamatale prigodne božićne ukrase i čestitke sa porukama mira.

Učiteljica Moni Harča

Izvor: Moni Harča, učiteljica u PŠ Većeslavec

Living peace - Mir voli voljeti

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 17. 12. 2014.

Učiteljica Moni Harča

Izvor: Moni Harča, učiteljica u PŠ Većeslavec