SVETI NIKOLA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 8. 12. 2014.

SVETI NIKOLA U NAŠOJ ŠKOLI

Dana 5. 12. 2014. našu je školu posjetio sv. Nikola. Moramo priznati da smo se nadali da će doći i ove godine pa smo ga dočekali pjesmama, plesom i recitacijama koje su pripremili učenici i učiteljice nižih razreda naše škole.

Nakon nekog vremena pojavio se i Krampus koji je, svojim dosjetkama, zabavio publiku, ali je ubrzo nestao. Vjerojatno je shvatio da smo svi bili dobri te da je suvišan.

Nakon što je sv. Nikola čuo da smo bili dobri i nakon što je vidio što smo mu pripremili, odlučio je svima podijeliti darove, zahvalio se na dočeku te obećao da će doći i sljedeće godine.

Očekujemo ga!

Matea Bašlin, 7. d

Izvor: Novinarska skupina škole

SVETI NIKOLA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: SNJEŽANA PAVIČIĆ, 8. 12. 2014.

Očekujemo ga!

Matea Bašlin, 7. d