Međuopćinsko natjecanje u krosu - skupina Križevci

Autor: Unknown , 29. 10. 2014.

OŠ "Vladimir Nazor" bila je domaćin Međuopćinskom natjecanju u krosu, skupine Križevci , za učenice i učenike 5. - 8. razreda. Utrke su održane u parku škole, a učestvovale su: OŠ "Vladimir Nazor", OŠ Ljudevita Modeca, OŠ Sv. Petar Orehovec, OŠ Sokolovec, OŠ Rasinja i OŠ COOR Križevci. Nažalost, učenice i učenici OŠ Kalnik i OŠ S.R. Erdody iz G Rijeke nisu se odazvale ovom sportskom nadmetanju.
Kod učenica uvjerljive su bile učenice OŠ Lj. Modeca (Lucija Zimonji, Veronika Drljačić, Lucija Kovačić i Magdalena Drljačič) osvojivši maksimalni broj bodova. Slijedile su učenice OŠ Sv. Petar Orehovec osvojivši 2. mjesto, OŠ "Vladimir Nazor" na 3.mjestu, OŠ Sokolovec na 4.mjestu i OŠ Rasinja na 5.mjestu.
Kod dječaka pobijedili su učenici OŠ "V.Nazor" (Neven Krulić, Danijel Topljak, Julijan Evačić i Filip Turković). Slijedili su učenici OŠ Lj. Modeca osvojivši 2. mjesto, OŠ Sv. Petar Orehovec na 3.mjestu, OŠ Sokolovec na 4.mjestu, OŠ COOR Križevci na 5.mjestu i OŠ Rasinja na 6.mjestu.

Međuopćinsko natjecanje u krosu - skupina Križevci

Autor: Unknown , 29. 10. 2014.

« Kolovoz 2020 »