Autor: MARKO JAVORINA, 19. 5. 2014.

Naša škola ovo polugodište broji mnogo sportskih rezultata na koje smo jako ponosni.

·         Povodom Dana Grada na XIX UTRCI ULICAMA GRADA naša škola je ekipno osvojila 1. MJESTO!

za sedme i osme MAKS BRČIĆ 1. mjesto

Neki od njih su  svojim uspjehom  stekli uvjete za nastup na Sportskim igrama mladih u Splitu.

Isti dan održan je i graničar za Sportske igre mladih. I tu smo imali prvo mjesto! - učenici 2003. godište i mlađi. I oni su time stekli uvjete na odlazak na završnicu Sportskih igara u Split.

Imali smo i drugo mjesto - učenici 2005. godište.

·        27. 4. nastupili smo na Krosu sportskih novosti na Bundeku u Zagrebu. Naši učenici ukupno su osvojili četvrto mjesto (od 68 škola). Dječaci šestih i osmih razreda ekipno su treći.

·        29. 4. u Koprivničkim Bregima održano je Županijsko natjecanje u košarci za učenike petih i šestih razreda. Naši učenici su osvojili PRVO MJESTO I PLASIRALI se na poluzavršno natjecanje koje će se ove godine održati u Križevcima.