Kreativne radionice - promjena termina

Autor: MARKO JAVORINA, 5. 3. 2014.

U planu djelovanja Tima za kvalitetu predložene su kreativne radionice izrade predmeta i ukrasa. Organiziramo ih s ciljem prikupljanja novčanih sredstava za nagrade najuspješnijim učenicima na kraju školske godine.

Radionice su namijenjene  učiteljima, učenicima, roditeljima, bakama.., svima koji žele probuditi maštu i biti kreativni. Tijekom 3. i 4. mjeseca planirali smo četiri radionice. Prve dvije održat će se 12. 3. 2014. u vremenu od 18,30 do 20,30 sati.

Radionica 1: „ Mirišljavi jopac“ –  voditeljica  Tomislava Topolovec, učiteljica

Radionica 2: Dekorativne broš lutkice - voditeljica Tamara Vrhovec, roditelj

Naknadno ćemo vas obavijestiti o potrebnom materijalu ( ostaci tkanina, igla, konac, ukrasi….i dr. ) za svaku radionicu.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti soc. radnici ili upisati na obrazac koji se nalazi  u zbornici na stolu.

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!

Tim za kvalitetu

Kreativne radionice - promjena termina

Autor: MARKO JAVORINA, 5. 3. 2014.

Radionica 2: Dekorativne broš lutkice - voditeljica Tamara Vrhovec, roditelj

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!

Tim za kvalitetu

« Kolovoz 2020 »