Projekt "Living Peace"

Autor: MARKO JAVORINA, 15. 12. 2013.

Kao i svake godine, naša škola sudjeluje u nekom projektu. U tijeku  je  projekt  pod nazivom "Living peace" (Odgoj za mir) koji je započeo na međunarodnom skupu ove godine u Rimu gdje je bilo prisutno 650  prosvjetnih djelatnika iz cijelog  svijeta  koji su se zajedno udružili k  jednom cilju, a to je odgoj za mir kroz  stotine inicijativa i projekata  koji se trenutno provode u cijelome svijetu.

Inicijativa je krenula od vrtića "Zraka sunca" s kojima već duže vremena surađujemo. Zajednički  smo  krenuli  kroz  radionice  za  roditelje, učenike,učitelje u izrađivanju  božićnih  čestitki i  ukrasa  i  na  njima  upisivali poruke  mira.

Te čestitke  planiramo  zajedno  sa  djecom iz  vrtića u  jednoj šetnji kroz grad dijeliti građanima uz  misao "Darujmo  osmijeh gradu" i iznenaditi  naše građane ovom lijepom gestom. Odlazak u grad  je planiran 16. 12. od  10 do 11 sati.

Gordana Prosenečki

Projekt "Living Peace"

Autor: MARKO JAVORINA, 15. 12. 2013.

Gordana Prosenečki

« Rujan 2020 »