Autor: MARKO JAVORINA, 10. 12. 2013.

Molimo roditelje koji zbog ranije spomenutih troškova ovjere suglasnosti žele odustati od izleta u Beč da to jave učitelju njemačkog jezika e-poštom, telefonski školi ili osobnim dolaskom u školu sutra (9. 12. 2013.) do 18:30 h (učionica njemačkog jezika je na drugom katu lijevo u starom dijelu zgrade). Obvezno navedite ime učenika koji neće ići na izlet. Kasnija predomišljanja (nakon 9. 12. 2013.) neće dolaziti u obzir.

Škola mora znati točno koji učenici sigurno idu na izlet kako bi putnička agencija napravila konačnu kalkulaciju troškova i poslala ugovore i uplatnice.

Upozoravamo roditelje da ne ovjeravaju suglasnost prije nego što službeno, na internetskim stranicama škole, škola objavi da je polazak siguran. Ne odgovaramo za troškove koji mogu nastati nepridržavanjem ovih uputa.

Prema Carinskoj službi dovoljan je potpis samo jednog roditelja. Ovjera jednog potpisa stoji 47.5 kn kod javnog bilježnika.

« Listopad 2020 »