Nastava TZK-a ponovno se održava u prostorijama naše škole!

Odlukom Učiteljskog vijeća, nastava tjelesne i zdravstvene kulture od početka 2. polugodišta ponovno se održava u prostorijama naše škole.

Dosad su naši učenici morali na nastavu TZK-a odlaziti u dvoranu udaljenu desetak minuta od škole, što im je stvaralo dodatni napor i dovodilo u pitanje njihovu sigurnost, budući da su morali trčati s jedne lokacije na drugu, izlažući se pritom različitim vremenskim uvjetima kao i opasnostima u prometu.

Osim toga, ukida se i dosadašnje odvajanje dječaka od djevojčica i uvodi zajednička nastava učenika određenog razreda.

Nadalje, ova odluka trebala bi pridonijeti i kvalitetnijoj nastavi tjelesne i zdravstvene jer učenici više neće (opravdano) kasniti na nastavu niti će ih profesori tjelesne kulture morati ranije puštati sa svog sata kako bi pravovremeno stigli na ostale satove.

Kako bismo osigurali jednake uvjete i učenicima razredne nastave, preuredili smo jednu prostoriju u školi i dobili dodatnu, malu dvoranu, namijenjenu upravo njima.