Autor: MARKO JAVORINA, 6. 9. 2012.

7. rujna, u petak , slavimo blagdan Svetog Marka Križevčanina. To je nenastavni dan te se svi učenici i  učitelji  pozivaju da sudjeluju u procesiji koja će se formirati u 10,30 sati ispred konkatedralne crkve sv. Križa. Misno slavlje započet će u 11,00 sati na trgu J. J. Strossmayera, a predvodit će ga mons.dr. Marin Srakić, đakovačako-osječki nadbiskup i metropolit.

Veselimo se Vašem odazivu  kako bi što svečanije obilježili blagdan Svetog Marka Križevčanina.

« Listopad 2020 »

Ukupno: 42075