Obavijest ravnateljice

Autor: MARKO JAVORINA, 4. 9. 2012.

Dragi učenici,

početak je nastavne godine. Znam da ste se, odmoreni, s veseljem i uzbuđeni vratili u našu školu, željni novih znanja i druženja.

Ljeto je bilo dugo i vruće, a sad nas očekuje lijepa, topla jesen i kraći dani, a mnogo obveza.

Iskoristite vrijeme provedeno u školi i rasporedite ono nakon nastave da vještine i znanja dobro usvojite, da vam ostane vremena i za druženja i boravak

na zraku, izvannastavne i izvanškolske aktivnosti.

Da bi nam svima učenje i boravak u školi bio ugodan, pobrinuli su se zaposlenici - tehničko osoblje. Sad ovisi o vama da u školi i održite red!

Zato, podsjećam da poštujete KUĆNI RED škole.  Tu spada i dolazak na nastavu bez zakašnjavanja, pristojno ponašanje na putu u školu i iz škole.

IZBJEGAVAJTE VOŽNJU U ŠKOLU, HODAJTE I KREĆITE  SE ŠTO VIŠE!

Učenici-biciklisti, ne zaboravite OBVEZU NOŠENJA KACIGA I SVJETLEĆIH OBILJEŽJA!

Za učenike koji putuju sa  školskim autobusom ostaju ista pravila kao i prošle godine.

DRAGI UČENICI, POŠTOVANI UČITELJI,

ŽELIM VAM USPJEŠNU NOVU ŠKOLSKU GODINU!

Vaša ravnateljica

Sanja Petranović

Obavijest ravnateljice

Autor: MARKO JAVORINA, 4. 9. 2012.

Dragi učenici,

na zraku, izvannastavne i izvanškolske aktivnosti.

IZBJEGAVAJTE VOŽNJU U ŠKOLU, HODAJTE I KREĆITE  SE ŠTO VIŠE!

Učenici-biciklisti, ne zaboravite OBVEZU NOŠENJA KACIGA I SVJETLEĆIH OBILJEŽJA!

DRAGI UČENICI, POŠTOVANI UČITELJI,

ŽELIM VAM USPJEŠNU NOVU ŠKOLSKU GODINU!

Vaša ravnateljica

Sanja Petranović