Štovani roditelji i dragi naši učenici,

počela je nova školska godina.Čekaju nas novi izazovi i nova znanja,ali i nova zaduženja i obveze!

Vjerujem da ste proteklo ljeto zajedno lijepo proveli i dobro se odmorili.Da bi nam bilo ljepše i ugodnije u našoj eko školi, mi smo tijekom ljetnih vručina uredili pješači ulaz u matičnu školu,popravili oštećene stropove u staroj zgradi,nabavili nešto novog namještaja i postavili klima uređaje u učionice razredne nastave.U P.Š. Kloštar Vojakovački obnovili smo staru i potpuno uredili novu učionicu,u P.Š. Majurec zapušten prostor smo preuredili u drugu učionicu.S time te dvije područne škole kreću s jednosmjenskom nastavom.