Nekoliko rijeci naše ravnateljice:
"Zbor Zvoncic i lutkarska družina Petrica prošlog su četvrtka bili na nagradnom izletu u Crikvenici. Za uložen trud i srebrnu plaketu na Državnom natjecanju zborova te za uspješan nastup na Lidranu, naši pjevači i lutkari uživali su u moru i suncu prvog jesenskog dana. Još jednom čestitamo njima i njihovim mentorima!
Pozivam sve učenike da i ovu šk.god. budu aktivni i marljivi u stjecanju novih znanja i uspješni u školi ali i izvan nje, naravno i na natjecanjima."

« Listopad 2020 »