preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci

Vijesti

Popis učenika 1. i 5. razreda

Autor: IVANA CVIJOVIĆ, 30. 8. 2010.

Za popis učenika 1. i 5. razreda kliknite na "više".

U školskoj godini 2010./2011. Osnovna škola "Vladimir Nazor" upisuje tri razredna odjeljenja učenika 1. razreda.

Učenici 5. razreda raspoređeni su u pet razrednih odjeljenja.



 

NEPUTNIČKA SMJENA    

 

1. A

učiteljica: NINA TENODI

1. Hrvoje Bašić
2. Roko Bolčić
3. Jurica Borčić
4. Luka Čondić
5. Karla Dijanuš
6. Leona Dusper
7. Štefica Fotak
8. Luka Grdić
9. Lukas Jazvec
10. Antonio Kambić
11. Morena Klanjec
12. Valentina Klas
13. Marija Koprivnjak
14. Leon Martinović
15. Marija Muraja
16. Lovro Nakić
17. Leonardo Srbljinović
18. Nikolina Stošić
19. Mihael Svetić
20. Stela Špišić
21. Lara Vučković
22. Dorian Zidarić
23. Ana Žarinac
24. Lucija Žganec

                                                 

   

  

 

    

 

 

             

1. C

učiteljica: TOMISLAVA TOPOLOVEC

1. Luka Adamić
2. Tomislav Berend
3. Mirta Bjeličić
4. Lara Bošković
5. Dorian Cape
6. Hana Črnec
7. Matija Habuzin
8. Suzana Jagoić
9. David Jambrušić
10. Lorena Kresojević
11. Domagoj Kuzel
12. Ivana Manojlović
13. Sara Mlinarić
14. Karla Mrvčić
15. Ivona Pajek
16. Rudolf Rosler
17. Pavao Šatvar
18. Sebastijan Šatvar
19. Karlo Nestor Šimonović Miščević
20. Maria Dolores Tomić
21. Lucrezia Troha
22. Ina Višak
23. Melanie Vrhovec
24. Saša Zgorelec
25. Fran Žužić

                                                           

   

 

 

 

         

 

PUTNIČKA SMJENA

1. B

učiteljica: JASNA STRABIĆ

1. Mihael Bočkaj
2. Leona Čapek
3. Lovro Dijačić
4. Ana Drača
5. Dorian Hadrović
6. Borna Boki
7. Dorian Jambrec
8. Maria Jasek
9. Jana Kantar
10. David Emanuel Konfic
11. Marko Kovačević
12. Antonio Kovačić
13. Leona Navoj
14. Karlo Pavičić
15. Antonela Sakač
16. Karlo Smiljan
17. Luka Sokač
18. Ema Šabjan
19. Leo Šemički
20. Petra Turković
21. Julia Vanjhard
22. Ema Vuger

 

 

 

 

       

 




 

NEPUTNIČKA SMJENA

 

5. A

razrednica: IVANA BEGOVIĆ

engleski jezik

1. Carmen Berend
2. Magdalena Bertić
3. Mia Brkić
4. Maja Fureš
5. Lorena Jelak
6. Karlo Leskovar
7. Sara Radaković
8. Vanessa Varga
9. Marcela Vargić
10. Klara Vrhovec
11. Zvonimir Žarinac
12. Sofija Apari
13. Dorian Begović
14. Valentina Duljak
15. Matija Kolarić
16. Edi Koštić
17. Filip Kramar
18. Robert Krušlin
19. Domagoj Levatić
20. Dejan Marinović
21. Dominik Pokos
22. Danijel Srbljinović

 

5. D

razrednica: SANDRA VURNEK

tehnička kultura

1. Ivan Beljo
2. Maks Brčić
3. Bruno Doskočil
4. Ingrid Dusper
5. Andrej Greguranić
6. Karlo Habdija
7. Leona Kemenović
8. Franko Kovačević
9. Dean Manojlović
10. Elizabeta Podhraški
11. Janko Rešetar
12. Manda Zrno
13. Korina Bađun
14. Ana Brajković
15. Mateo Cape
16. Maja Holenda
17. Mihaela Kógl
18. David Krhač
19. Patricija Lepoglavec
20. Matija Majhen
21. Valentina Marković
22. Anamarija Šimatović
23. Mirko Tukša

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUTNIČKA SMJENA

 

5. B

razrednica: GORDANA NOVAK

engleski jezik

1. Petar Anđelić
2. Petra Benjak
3. Petar Čorak
4. Matea Hudak
5. Valentino Hrg
6. Josipa Leskovar
7. Domagoj Malčić
8. Leon Orak
9. Domagoj Vlahek
10. David Srbljinović
11. Nives Markek
12. Elena Međimorec
13. Kristijan Miglez
14. Antun Tkalčec
15. Martin Topljak
16. Matija Perišić
17. Luka Tomas
18. Andrea Križan
19. Andrijana Pomper
20. Marko Hadrović
21. Lea Višak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. C

razrednica: LJUBICA BABIĆ

geografija

1. Lucija Habijanec
2. Sara Koretić
3. Michael Kovačević
4. Martin Pažin
5. Karlo Petranović
6. Tea Cestar-Šok
7. Valentino Smoljanec
8. Lucia Škrlec
9. Lana Špoljar
10. Adrijana Čubić
11. Domagoj Vukalović
12. Esther Lesičar
13. Brigita Matus
14. Daniel Gregurek
15. Dario Lacković
16. Mateo Mesar
17. Josip Šantek
18. David Rožman
19. Irena Babić
20. Mihael Babić
21. Maja Kušter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. E

razrednica: SILVIJA KIŠIČEK

vjeronauk

1. Antonija Debeljak
2. Marko Huđek
3. Đuro Knežević
4. Mateja Piškorić
5. Emil Šatrak
6. Ivan Ščrbak
7. Matea Žunić
8. Nela Keleković
9. Mihaela Platnjak
10. Gabrijela Tubanović
11. Valentina Drakšić
12. Antonija Komar
13. Filip Radotović
14. Emanuel Sakač
15. Ivan Žajgar
16. Nastasija Butković
17. Martin Crnčić
18. Lorena Juršić
19. Boris Mandić
20. Danijel Matejaš




Tražilica
Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2019.

Ukupno: 20506
Himna škole

CMS za škole logo
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Križevci / Ulica bana Josipa Jelačića 23, HR-48260 Križevci / os-vnazor-kc.skole.hr / ured@os-vnazor-kc.skole.hr
preskoči na navigaciju