Poruka ravnateljice

Autor: IVANA CVIJOVIĆ, 15. 4. 2010.

Dragi učenici,

nadamo se da ste lijepo proveli Uskrs i odmorili se za vrijeme praznika. Počinje završni i "udarni" dio školske godine. Budite aktivni u školi i kod kuće da usvojite što više znanja i da bi ocjene na kraju školske godine bile baš onakve kakve želite.

Čestitamo svima koji su nastupili na raznim natjecanjima i postigli značajne rezultate. Na državnom natjecanju zastupali su nas učenici Lutkarske družine "Petrica" (voditeljica: Tomislava Topolovec) i dobili izvrsno mišljenje o svojem nastupu. Uskoro i naš "Zvončić" (već 12. put) nastupa na GLAZBENIM SVEČANOSTIMA HRVATSKE MLADEŽI državnom natjecanju zborova. Njima posebne čestitke!

I proljeće je tu, a s njime i sve više lijepog vremena. Po našem pravilniku o kućnom redu (koji ste već dobro usvojili!) za lijepog vremena dio velikog odmora provodimo vani NA IGRALIŠTU (ne zaboraviti članak koji zabranjuje odlazak u trgovine!). Odlazak van je nakon dežurnih učitelja (2 su učitelja na igralištu, a 2 u školi) KROZ VRATA DVORANE. Ulaz na ista vrata 5 minuta prije zvona.

Svima želimo puno uspjeha u radu!

Učiteljsko vijeće i ravnateljica Sanja Petranović

Rezultate naših učenika koji su sudjelovali na natjecanjima možete pogledati na izborniku s desne strane, pod kategorijom Nastava --> Natjecanja.

Poruka ravnateljice

Autor: IVANA CVIJOVIĆ, 15. 4. 2010.

Dragi učenici,

Svima želimo puno uspjeha u radu!

Učiteljsko vijeće i ravnateljica Sanja Petranović

« Siječanj 2020 »