Autor: IVANA CVIJOVIĆ, 25. 3. 2010.

Na Nastava --> Predmeti --> Njemački jezik objavljen je tekst na njemačkom jeziku u kojem možete pronaći najvažnije pojmove vezane uz Uskrs i Veliki tjedan, kao i predložak za bojanje za najmlađe učenike.

Frohe Ostern!

Aktivnosti koje vode naši učitelji i učeničke radove nastale na tim aktivnostima pogledajte na Nastava --> Slobodne aktivnosti i Nastava --> Predmeti. Trenutno postoje objavljeni materijali za njemački jezik te za sljedeće izvannastavne aktivnosti: eko-etno skupina (voditeljica: Mira Harča), likovna skupina (Igor Brkić), literarna skupina (Dragica Denžić), novinarska skupina (Andrea Katanović) i zbor (Sanja Petranović i Kristina Bunić). Fotografije sa sportskih natjecanja pogledajte u fotogaleriji.

« Listopad 2020 »