Autor: NINA TENODI, 23. 3. 2010.

Ovim putem Vas obavještavamo i pozivamo na završnu svečanost obilježavanja 1. rođendana Križevačkog bibliobusa!

U petak, 26. 3. 2010. na pozornici Strossmayerovog trga održat će se slijedeći program povodom 1. rođendana bibliobusa:

11-12 svećanost na pozornici Strossmayerovog trga:

"Putujmo kroz Kalničko prigorje" i dodjela nagrada za najbolje literarne i likovne radove na temu "Knjižnica na kotačima",  proglašenje "najčitača" svakog pojedinog stajališta bibliobusa, rezanje slavljeničke torte

12-13 šetnja kroz grad, upoznavanje s kulturno-povijesnim znamenitostima Grada Križevaca pod vodstvom turističkog vodiča

13-13.30 predstava za djecu "Dašenjka" prema istinitoj priči Karela Čapeka o njegovom psu, u izvođenju dramske skupine "Čarobna škrinjica", iz Zagreba (u podrumskoj dvorani Hrv. Doma)

Program je besplatan

Radujemo se zajedničkom druženju u povodu 1. rođendana Križevačkog bibliobusa!!!

Svečanost obilježavanja 1. rođendana bibliobusa pod pokroviteljstvom je Grada Križevaca, medijski pokrovitelj je Radio Križevci i u suorganizaciji je s Turističkom zajednicom Grada Križevaca.

« Listopad 2020 »

Ukupno: 42075