Gusjenica Zelenica predložena za državnu smotru LiDraNo 2018

Autor: Velibor Gojić, 22. 2. 2018.

Županijska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva osnovnih i srednjih škola održana je u petak, 16. veljače u Križevcima.

Organizatori smotre bili su Osnovna škola Ljudevita Modeca, Osnovna škola „Vladimir Nazor“ i Srednja škola „Ivan Seljanec“ iz Križevaca.
Program se odvijao u podrumskoj dvorani Hrvatskog doma, a naša je škola ugostila sudionike smotre.
Okrugli stolovi povjerenstava za novinarsko, literarno i dramsko – scensko stvaralaštvo također su održani u našoj školi.
U kategoriji skupnog dramsko – scenskog stvaralaštva nastupili su članovi naše Lutkarske družine „Petrica“: Mateo Bregović, Elizabeta Đuranec, Izabela Krofl, Tina Ljubojević, Eva Vita Pofek i Ivan Poharc, te Lovro Begović i Niko Brkić kao glazbena pratnja. Voditeljica – redatelj je Tomislava Topolovec. Oni su izveli lutkarsku scensku igru „Gusjenica Zelenica“. Uz mnogo pohvala, ovu je lutkarsku predstavu povjerenstvo predložilo za državnu smotru.

Gusjenica Zelenica predložena za državnu smotru LiDraNo 2018

Autor: Velibor Gojić, 22. 2. 2018.

« Kolovoz 2020 »