BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Velibor Gojić, 22. 12. 2017.

U četvrtak je u našoj školi pred mnogobrojnom publikom održana božićna priredba bogatog repertoara i božićni sajam učeničkih radova.

Nakon recitatora, tj. patuljaka učiteljice Tomislave Topolovec i plesača učiteljice Moni Harče iz PŠ „Većeslavec“, uslijedio je središnji dio priredbe, predstava. Predstavu "Navještenje i rođenje Isusa Krista", voditelja dramske skupine kapelana
Dominika Jajića, izvele su mlade glumačke nade: Mia Bašić, Lorna Habijanec ,Melani Škrlec ,Ela Posavec, Nina Kambić, Hrvoje Kašik, Jana Denžić, Lea Štefović, Nena Rogina, Larisa Lugomer, Lana Škrlec, Lorena Savarin, Iva Vuković i Luka Lugomer. Predstava je publici dočarala najveći kršćanski blagdan - rođenje maloga Isusa. Priredbu su zaključili zboraši viših razreda voditeljice Gordane Prosenečki i dvije flautistice: Klara Prosenečki i Ivona Brkić.
Božićni sajam učeničkih radova bio je i humanitarnog karaktera pa će svi dobrovoljni prilozi roditelja, učenika i zaposlenika biti donirani u humanitarne svrhe. Zahvaljujemo svima!

Elena Stella Buzina, 8. c
Marta Račić, 6. c

BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Velibor Gojić, 22. 12. 2017.

Elena Stella Buzina, 8. c
Marta Račić, 6. c