Križevački pedagoški dani

Autor: IVANA CVIJOVIĆ, 13. 3. 2010.

Osnovna škola Vladimira Nazora sudjelovala je na XVI. križevačkim pedagoškim danima.

Manifestacija je otvorena prigodnim glazbeno-recitacijskim programom u velikoj dvorani Hrvatskog doma. Tema ovogodišnjeg susreta, koji je organizirao Hrvatski književni pedagoški zbor iz Križevaca uz potporu Agencije za odgoj i obrazovanje, bila je ''Zdravlje u školskom okruženju''.

Osim u prostorima škole domaćina, Osnovnoj školi Ljudevita Modeca, neke od radionica održavale su se i u Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju te u našoj školi. Posebnu pozornost privukla je i Smotra zdrave i tradicijske prehrane, održana u skolopu XVI. križevačkih pedagoških dana u restoranu Srednje škole Ivan Seljanec (u prostorima bivše vojarne).

Kako se naša škola predstavila na Smotri zdrave i tradicijske prehrane, pogledajte u našoj foto-galeriji (na glavnom izborniku s desne strane).

Križevački pedagoški dani

Autor: IVANA CVIJOVIĆ, 13. 3. 2010.

« Kolovoz 2020 »