Autor: Velibor Gojić, 27. 10. 2017.

Učenici sedmih i osmih razreda naše škole su u petak prisustvovali književnom susretu s Brankom Primorac u Gradskoj knjižnici „Franjo Marković“, poznatom hrvatskom novinarkom i književnicom. Na susretu je književnica govorila o svojim poznatim djelima („Maturalac“, „Ljubavni slučaj mačka Joje“, „Moj djed astronaut“), o tome kako su na njezin život utjecali događaji iz ranog djetinjstva, o svojem školovanju, o svojem dugogodišnjem novinarskom radu u „Večernjem listu“, inspiraciji za pisanje, interesima te važnosti čitanja knjiga (ne samo lektire).

« Listopad 2020 »